Currency

TRY | USD | GBP | EUR | JPY

Shopping Cart

0 item

For information or questions:

Customer Service: 0(258) 263 60 31


Yamaha DGX-670

piyanolar

DGX-670

Brand Yamaha
Brand country Türkiye Türkiye
Made in Indonesia Indonesia
Stock status Stokta var
Delivery 3 days
Price 12.999,00
Remittance price 12.999,00

YAMAHA DGX-670 DİJİTAL PİYANO

Güçlü hoparlörlere sahip dijital piyanolar, çok çeşitli türlerde eşlik ile birlikte yüksek kaliteli piyano sesleri sunar.

Yamaha piyano ailesinin en yeni üyesi Yamaha DGX670 Dijital Piyano , Yamaha kalitesi ve Tutku Müzik güvencesiyle sizlerle..

Yamaha DGX 670 Dijital Piyano Stand ve Pedal İle birlikte gönderilecektir.

 

PİYANO ÇALMAYI YAMAHA İLE ÖĞRENİN

 

YAMAHA DGX-670 ÖZELLİKLERİ

Solo piyanodan bir grupla çalmaya

DGX-670, düz ileri piyanodan diğer enstrümanlarla birlikte çalmaya kadar her şeyin keyfini çıkarmak için kullanılan dijital bir piyanodur. Piyanonun yüksek kalitesine ek olarak, gelişmiş Otomatik Eşlik Tarzları pop, R & B ve caz gibi çok çeşitli müzik türlerinde destek sağlar. Pratik yapmak için notalar görüntüleyin, akıllı telefonlara, mikrofonlara ve diğer ekipmanlara bağlanın ve bu özelliklerle dolu enstrümanla müziğin keyfini çıkarmanın diğer birçok yolunu keşfedin.


Yüksek Piyano Kalitesi

Dünya standartlarında büyük konser, Yamaha CFX Voice
Yamaha'nın amiral gemisi 9 ’CFX konser piyanosu, herhangi bir konser salonunun en uzak noktalarına yansıyan bir sesle birleştirilmiş parlak tizler ve güçlü bir rezonans bas sunar.


Sanal Rezonans Modelleme (VRM)

Bir kuyruklu piyanoda, yaylılar ve sesler enstrümanın tüm vücudunda yankılanır ve dinleyiciyi sesle saran zengin bir yankılanma üretir. Sadece çaldığınız teller titreşmekle kalmaz, aynı zamanda diğer teller de çaldıklarınıza tepki olarak çalar. Bu, piyano sesinin bu kadar karmaşık ve zengin olmasının bir nedenidir.

Bu olay, klavyedeki 88 notanın her biri için dizelerin çeşitli durumlarını bir andan diğerine hesaplayan Sanal Rezonans Modelleme (VRM) aracılığıyla DGX-670'de mükemmel bir şekilde yeniden üretilir. Sonuç olarak, DGX-670, hangi tuşlara basıldığı, tuşların çalındığı güç ve pedal zamanlaması gibi akustik bir piyano çalmanın doğasında bulunan sınırsız sayıda faktörü yansıtır.

DGX-670 ile bu etkileyici kontrolün her bir parçasının tadını çıkarın.


Piyano çalma deneyiminizi özelleştirin

Basit ve sezgisel kontroller, farklı piyano ve enstrüman Sesleri arasından seçim yapmanıza izin verir.

Bir prova odasında, bir sahnede, bir katedralde ve diğer mekanlarda akustiği deneyin ve sesteki ince farklılıkları hissetmek için kuyruklu piyano kapağının ne kadar açılacağını deneyin.


Otantik piyano dokunuşu, 88 notalı ağırlıklı GHS klavye

Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) klavyesi, tıpkı bir akustik piyanonun içindeki çekiçler gibi, alt uçta daha ağır dokunuş ve üst uçta daha hafif dokunuşla ağırlıklı bir hareket sunar. Gelecek vadeden piyanistler için harika olan GHS eylemi üzerinde çalışmak, akustik bir piyanoda performans gösterme zamanı geldiğinde uygun parmak tekniğini ve gücü oluşturur.

 

Güçlü hoparlör sistemi

İki yönlü sistem, etkileyici orta ve bas için yuvarlak 12 cm hoparlörler ve göz kamaştırıcı tiz için bir tweeter içerir. Piyano sesi, banktan sizi içine çekecek şekilde tasarlanmıştır ve eşlik, etki için optimize edilmiştir.


Stereophonic Optimizer - yeni bir tür kulaklık deneyimi

Kulaklık kullanırken, Stereophonic Optimizer, oyuncuların bir akustik piyanonun önünde otururken duyulan dağınık sesin keyfini çıkarmasını sağlar. Stereofonik İyileştirici ile, akustik piyanolardan örneklenen Sesler enstrümanın gövdesinden geliyormuş gibi görünür. Bu, kulaklıkla performans göstermenin sakıncalarını ortadan kaldıran rahat ve doğal bir deneyim sağlar.


RİTİM VE SES

Uyarlanabilir Tarz - Çalma yoğunluğunuza göre otomatik olarak ayarlanan eşlik.

DGX-670, çalmanızı gerçek zamanlı olarak otomatik olarak analiz eden ve eşliği müziğin havasına göre düzenleyen bir işlev olan Adaptive Style ile donatılmıştır. Daha fazla yoğunlukta çalın ve Uyarlanabilir Tarz eşliği artırır; daha yumuşak bir ruh haline geçin ve Uyarlanabilir Tarz sizinle birlikte yumuşar. Eşlik, herhangi bir zamanda nerede olursanız olun size katılır ve her melodiye canlı bir performansın heyecan verici hissini verir.

Basit Stil - Daha basit bir ses için minimum eşlik

İşleri basitleştirmek ve çalmakta olduğunuz enstrümanın Sesini vurgulamak istediğinizde, eşlik parçasını ritim ve basa indirgemek için tek bir düğmeye basmanız yeterlidir.

****Bu İçerik Tutku Müzik Tarafından Hazırlanmıştır. ****Tutku Müzik ****Tutku Müzik****Tutku Müzik****

Smart Chord - Pro akorlar, basitçe çalındı!

Smart Chord, nasıl çalınacağını öğreniyor olsanız bile bir profesyonel gibi konuşmanızı sağlar. Sol elinizdeki tek parmağınızla Smart Chord, basit pop üçlülerinden karmaşık caz 7. ve 9. akorlara kadar tüm akorları oluşturacaktır. Eşlik Tarzları, sanal grubunuzun geri kalanını oluşturur, böylece doğrudan müzik çalmaya başlayabilirsiniz.

Unison & Accent

Unison & Accent, çok çeşitli ifade yeteneklerini açan işlevlerdir.

Unison ile, ayak pedalına basarken bir cümle çalarsınız, eşlikçi Tarzın sizinle birlikte çalmasını sağlarsınız. Bu, ikonik şarkılarda bulunan imza çizgilerini icra etmenizi veya tüm grubun takip etmesi için kendi imza yalamalarınızı oluşturmanızı sağlar.

Accent, sadece biraz daha sert çalarak seçtiğiniz notaları vurgulamak için ritmik "çekimler" eklemenizi sağlar.

****Bu İçerik Tutku Müzik Tarafından Hazırlanmıştır. ****Tutku Müzik ****Tutku Müzik****Tutku Müzik****

630 yüksek kaliteli enstrüman sesi

Çarpıcı piyanolar, elektrikli piyanolar, orglar, pirinç, yaylılar, perküsyon ve daha fazlasını içeren 630 farklı, yüksek kaliteli Ses ile donatılmıştır. Nefes alan saksafonlardan çınlayan gitarlara ve sıcak, yankılanan yaylılara kadar DGX-670, sesleri etkileyici bir şekilde en ince nüanslara kadar çoğaltır. Beğenilen Süper Artikülasyon teknolojisi sayesinde, her enstrümanın ayırt edici özellikleri siz çalarken inanılmaz ayrıntılarla yeniden üretilir.

Bluetooth® ses için kablosuz olarak bağlanın

Bluetooth özellikli bir akıllı cihaz kullanarak DGX-670'deki ses sistemi üzerinden müzik çalabilirsiniz. Doğrudan akıllı cihazınızdan en sevdiğiniz şarkılara eşlik etmenin keyfini çıkarın! * Bluetooth Ses işlevinin kullanılabilirliği ülkeye göre değişir.

Chord Tracker uygulamasını kullanarak en sevdiğiniz şarkılardaki akorları belirleyin!

Akıllı cihaz için Yamaha Chord Tracker uygulaması, cihazınızda kayıtlı bir ses şarkısının akor dizisini çıkararak alıştırma ve performansa yardımcı olur. * Abonelik servislerinden veya akış servislerinden şarkılar ile uyumlu değildir. Şarkı dosyalarının sahibi olunmalıdır.

Çalarken karaoke veya şarkı söylemek için bir mikrofon takın

Bu enstrümana bir mikrofon bağlanabildiğinden ve Şarkı sözleri ekranda gösterilebildiğinden, klavye performansınızla veya Şarkı çalma ile birlikte şarkı söylemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, şarkı sesinize koro gibi çeşitli stüdyo kalitesinde efektler uygulayabilirsiniz. En sevdiğiniz sanatçı ve gruplarla birlikte (veya yerine!) Şarkı söylemenize izin vererek ses kayıtlarındaki vokal bölümünü iptal edebilir ve daha da fazla performans göstermenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ses Çalma ve Kayıt

Bir USB flash sürücüye kaydedilen ses dosyaları (WAV formatı) enstrümanda çalınabilir. Ayrıca performansınızı bir USB flash sürücüye ses dosyaları olarak kaydedebilirsiniz; bu, kayıtlarınızı istediğiniz gibi bilgisayarda düzenlemenizi ve İnternet üzerinden paylaşmanızı kolaylaştırır.

Ders özellikleri

Ders özellikleri, ekranda gösterilen notalarla Şarkıları öğrenmenin ve ustalaşmanın eğlenceli bir yoludur. Örneğin, sağ el bölümü alıştırması yaptığınızda, sol bölümün ve diğer bölümlerin çalınması, notaları doğru şekilde çalmanızı bekleyecektir. Bu, yeni başlayan biri olsanız bile melodileri ve cümleleri sorunsuz bir şekilde alıştırma yapmanızı sağlar.

İsteğe bağlı ayak ve pedal

Daha da rahat bir piyano çalma deneyimi için DGX-670 mobilya sehpasını (L-300) ve piyano tarzı pedalı (LP-1) ekleyin.
There is no video for this product.
Write a comment for Yamaha DGX-670


There is no comment for this product.

Please choose the options below that best describes the issue about product.
SIMILAR PRODUCTS