Currency

TRY | USD | GBP | EUR | JPY

Shopping Cart

0 item

For information or questions:

Customer Service: 0(258) 263 60 31


Line 6 Relay G10 Kablosuz (Wireless) Gitar Sistemi

Gitar Kabloları

line 6

Brand Line 6
Brand country Türkiye Türkiye
Made in China China
Stock status Stokta var
Delivery Instant delivery
Price 3.100,00
Remittance price 3.100,00

Line6 RELAY G10 - Telsiz Gitar Sistemi

Kablosuz dijital gitar sistemi!

Gelmiş geçmiş kullanımı en kolay kablosuz gitar sistemi

Kablosuz özgürlük! Kablo basitliği!

Gitar çalmak basit olmalı. Fişini tak ve çal, bu kadar. İşte bu yüzden Relay G10’un kullanımını inanılmaz derecede kolaylaştırdık. Aynı bir kablo gibi iş görür. İnanılmaz ses kalitesi, sağlam performans ve kablosuz kullanım özgürlüğü, bunların hepsini dünyanın kullanımı en kolay, en küçük kablosuz enstrüman sisteminde bulabilirsiniz.

Basit ve sezgisel tasarım

Kabloyu takın ve çalmaya başlayın.

Eskiden kablosuz gitar sistemlerinin kullanımı zordu, artık değil. Relay G10’un bu kadar harika olmasının sebebi son derece basit ve sezgisel tasarımı. Siz sadece ¼ inçlik verici enstrümana takın yeter, alıcı otomatik olarak en iyi kanalı seçer.

G10 aynı zamanda enstrümanlar arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır, vericisi hemen hemen her gitar tipine uygundur.* Ayrıca birbirinden ayrı XLR ve ¼ inçlik girişleri sayesinde tercih edebileceğiniz çıkış konusunda esneklik sağlar. Karışık menülerle uğraşmak yok. Sıkıcı kurulumlarla uğraşmak yok. Hiçbir zorluğu yok.

Kolay şarj edilebilirlik

Ne zaman isterseniz hazır.

Diğer kablosuz sistemler, pahalı harici bataryalar ya da kocaman şarj istasyonu gerektirir. Relay bunları gerektirmez. Uzun ömürlü şarj edilebilir vericisi, bir kez şarj ettiğinizde size 8 saate kadar performans imkanı sunar. G10, kendisini kullanmadığınız esnada uyku moduna geçer ve batarya ömrünü 200 saate kadar uzatır. Şarj edeceğiniz zaman ise verici alıcıya takın yeter, tamamsınız. Bundan daha kolayı olamazdı.

Akıllı özellikler

Baştan aşağı yenilikçi teknoloji ile donatılmış.

Relay G10, performansınızdan en yüksek verimi alabilmeniz için baştan aşağı akıllı özelliklerle donatılmıştır. Cable Tone teknolojisi, aynı normal gitar kablosu etkisi verir. Verici bağlıyken sistem otomatik olarak devreye girer, gitarınızı taktığınız zaman rahatsız edici sesler çıkmaz. En son alıcının ışığı yandığında da rahatlıkla senkronizeyi ve batarya ömrünü görebilirsiniz.

G10T Kablosuz Gitar Vericisi

Kabloyu çıkartın ve Spider V’nizi kablosuz kullanın.

Spider V ile Relay G10T kablosuz verici, kablosuz performans sergilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. G10T, Spider V 60, 120 ve 240’ın içindeki dahili alıcı ile uyumludur. Vericiyi amfiden çıkarın ve gitarınızı takın yeter, çalmaya başlayabilirsiniz. G10T, amfinin jak girişine takılarak şarj edilebilir. Batarya ömrü çalarken 8 saat, bekleme modundayken 200 saate kadardır. USB ile şarj etmek için Relay G10T USB Şarj Kablosu alabilirsiniz. Birçok USB girişine bağlanabilir, yani G10T’nizi hemen hemen her yerde şarj edebilirsiniz. Relay G10T aynı zamanda Relay G10 Alıcısı ile de uyumludur, tam bir kablosuz gitar sistemi.

*Relay G10 vericisi, birçok pasif ya da aktif enstrümanda bulunan tipik ¼ inçlik jak çıkışlarıyla uyumludur. Standart dışı jak girişi olan gitarlarda Relay G10’u kullanabilmek için ¼ inçlik mono adaptör gerekebilir.

There is no video for this product.
Write a comment for Line 6 Relay G10 Kablosuz (Wireless) Gitar Sistemi


There is no comment for this product.

Please choose the options below that best describes the issue about product.
SIMILAR PRODUCTS