Currency

TRY | USD | GBP | EUR | JPY

Shopping Cart

0 item

For information or questions:

Customer Service: 0(258) 263 60 31


Sıkça sorulan sorular


1- Siparişi verdim ne zaman adresime teslim edilir?

Siparişiniz alındıktan sonra panelinizdeki sipariş takip ekranından süreçleri izleyebilirsiniz. Sipariş süresi ürünlerin ayrıntılarında gün bazlı olarak yazmakla beraber ortalama olarak tedarik sürecinden sonra 2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Bu süre mesafe ve ürün teminine göre artabilir.

2- Kredi kartı ile ödeme de kredi kartı bilgilerinin güvenliği nasıl sağlanmaktadır?

Kredi kartı bilgileriniz asla saklanmamaktadır. Veri iletişimi tamamen güvenli 256 bit SSL üzerinden yürütülmekte ve işlemler süresince veriler işlenmeksizin bankaya iletilmektedir. Gelen onay veya red mesajına müteakip işlemler sürdürülür.

3- Sipariş verdim ancak iptal etmek istiyorum. Ne yapmam gerekir?

Vermiş olduğunuz siparişler tedarik sürecindeyken iptal edilebilir. Bunun için iletişim numaralarımızdan veya eposta adresimizden sipariş numaranız ile birlikte sipariş iptali için başvuru yapabilirsiniz.

4- Banka havalesi yoluyla ödeme yapacağım, banka hesap bilgilerine nasıl ulaşacağım?

Sipariş işleminizi tamamlarken, seçmiş olduğunuz banka hesabına ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Tüm banka hesap bilgilerini görmek için http://diyezmuzikpark.com/banka-hesaplari sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Not: Ödemenizi seçmiş olduğunuzun dışında bir banka hesap numarasına da gerçekleştirebilirsiniz. Ancak işleme geçmesi fazladan bir iş günü sürebilir.